Projekty domów luksusowych – wille

Projekty domów luksusowych – wille

Polscy inwestorzy coraz chętniej zapoznania się z wyjątkową kolekcją projektów willi. Nic dziwnego, w końcu domy te idealnie spełniają oczekiwania tych, którzy szukają wygody i przestrzeni w swoich wymarzonych czterech kątach. Projekty w kategorii wille charakteryzują się reprezentacyjnym wyglądem oraz rozbudowanymi układami funkcjonalnymi, dostosowanymi do potrzeb najbardziej wymagających osób.

W projektach willi znajdziemy takie dodatkowe rozwiązania, jak własny basen, domowe SPA, prywatną siłownię oraz salę telewizyjną lub koncertową. Domy te zaprojektowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wnętrza, przez co zaspokoją potrzeby wszystkich domowników, a interesujący wygląd i dopracowana stylistyka elewacji sprawia, że każdy z projektów willi będzie prezentował się wyjątkowo elegancko i gustownie.

Stylowo i klasycznie

Projekty domów o charakterze willi wyraźnie odcinają się od innych domów swoją wyjątkową estetyką oraz klasycznymi rozwiązaniami przestrzennymi, sprawdzonymi i komfortowymi. Klasyczna w formie willa posiada kilka charakterystycznych elementów, jak niski dach, szerokie, wystające okapy, zrównoważona i symetryczna bryła, która urozmaicona jest często wyjątkowo prezentującymi się tarasami zamiast balkonów. Przestronne i jasne wnętrza projektów domów w stylu willowym to przede wszystkim jednak przytulne domy dla wszystkich, którzy szukają komfortu i spokoju w klasycznym otoczeniu

. Na rynku znajdziemy projekty willi w kilku popularnych wydaniach i tak np. projekty domów z piwnicą mieszczą atrakcyjne wille, które w piwnicach posiadają nie tylko strefę gospodarczą, ale również część rekreacyjną, typu siłownia lub pokój telewizyjny. Zaletą willi jest to, że oferuje w pełni funkcjonalne wnętrza z jasnymi i przestronnymi pomieszczeniami. Warto dodać, że projekty domów o charakterze willi prezentują się doskonale w krajobrazie miejskim, jak też w podmiejskiej okolicy, w otoczeniu ogrodu zaaranżowanego w stylu parkowym. To w końcu ich reprezentacyjny wygląd oraz efektowny sposób wykończenia sprawia, że cieszą się wielką popularnością.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Projekty domów zaprojektowane jako nowoczesne wytworne i imponujące wille, to wyjątkowa oferta, która zdobywa sobie coraz większe grono wielbicieli. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają dużych domów o klasycznym rysie i wyjątkowo wygodnym wnętrzu. Cechą charakterystyczną nowoczesnych willi jest ich regularna bryła pokryta dachem czterospadowym oraz eleganckie, wyraziste detale architektoniczne, jak np. wykusze, ryzality lub klasyczne lukarny połączone z nowoczesnymi wstawkami i przeszkleniami. Projekty domów o charakterze willi posiadają niezwykle rozbudowany układ funkcjonalny wnętrz, który z powodzeniem zapewni pełen komfort użytkowania dla każdego domownika.

Zdecydowaną zaletą projektów domów w stylu nowoczesnej willi jest rozszerzona, przestronna i jasna strefa dzienna, stanowiąca idealne miejsce relaksu dla wszystkich domowników. Na rynku znajdziemy również projekty domów z piwnicą, która mieści obszerną cześć gospodarczą domu oraz strefę rekreacyjną, zaaranżowaną w zależności od indywidualnych priorytetów. Styl wykończenia elewacji projektów domów o charakterze willi można swobodnie zmienić za pomocą odpowiednich materiałów, jak np. okładziny elewacyjne, opaski wokół okien czy różnobarwne tynki, podkreślające nowoczesnego ducha. Świetną inspiracją mogą być dopracowane i szczegółowe wizualizacje naszych projektów domów, które zostały wykonane zarówno w tradycyjnym, jak i w nowoczesnym stylu.

Marta Michalska

Podobne artykuły

Projekty domów dużych

Projekty domów dużych

Projekty domów dwurodzinnych

Projekty domów dwurodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów kanadyjskich

Projekty domów kanadyjskich