Projekty domów luksusowych – wille

Projekty domów luksusowych – wille

Polscy inwestorzy coraz chętniej zapoznania się z wyjątkową kolekcją projektów willi. Nic dziwnego, w końcu domy te idealnie spełniają oczekiwania tych, którzy szukają wygody i przestrzeni w swoich wymarzonych czterech kątach. Projekty w kategorii wille charakteryzują się reprezentacyjnym wyglądem oraz rozbudowanymi układami funkcjonalnymi, dostosowanymi do potrzeb najbardziej wymagających osób.

W projektach willi znajdziemy takie dodatkowe rozwiązania, jak własny basen, domowe SPA, prywatną siłownię oraz salę telewizyjną lub koncertową. Domy te zaprojektowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wnętrza, przez co zaspokoją potrzeby wszystkich domowników, a interesujący wygląd i dopracowana stylistyka elewacji sprawia, że każdy z projektów willi będzie prezentował się wyjątkowo elegancko i gustownie.

Stylowo i klasycznie

Projekty domów o charakterze willi wyraźnie odcinają się od innych domów swoją wyjątkową estetyką oraz klasycznymi rozwiązaniami przestrzennymi, sprawdzonymi i komfortowymi. Klasyczna w formie willa posiada kilka charakterystycznych elementów, jak niski dach, szerokie, wystające okapy, zrównoważona i symetryczna bryła, która urozmaicona jest często wyjątkowo prezentującymi się tarasami zamiast balkonów. Przestronne i jasne wnętrza projektów domów w stylu willowym to przede wszystkim jednak przytulne domy dla wszystkich, którzy szukają komfortu i spokoju w klasycznym otoczeniu

. Na rynku znajdziemy projekty willi w kilku popularnych wydaniach i tak np. projekty domów z piwnicą mieszczą atrakcyjne wille, które w piwnicach posiadają nie tylko strefę gospodarczą, ale również część rekreacyjną, typu siłownia lub pokój telewizyjny. Zaletą willi jest to, że oferuje w pełni funkcjonalne wnętrza z jasnymi i przestronnymi pomieszczeniami. Warto dodać, że projekty domów o charakterze willi prezentują się doskonale w krajobrazie miejskim, jak też w podmiejskiej okolicy, w otoczeniu ogrodu zaaranżowanego w stylu parkowym. To w końcu ich reprezentacyjny wygląd oraz efektowny sposób wykończenia sprawia, że cieszą się wielką popularnością.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Projekty domów zaprojektowane jako nowoczesne wytworne i imponujące wille, to wyjątkowa oferta, która zdobywa sobie coraz większe grono wielbicieli. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają dużych domów o klasycznym rysie i wyjątkowo wygodnym wnętrzu. Cechą charakterystyczną nowoczesnych willi jest ich regularna bryła pokryta dachem czterospadowym oraz eleganckie, wyraziste detale architektoniczne, jak np. wykusze, ryzality lub klasyczne lukarny połączone z nowoczesnymi wstawkami i przeszkleniami. Projekty domów o charakterze willi posiadają niezwykle rozbudowany układ funkcjonalny wnętrz, który z powodzeniem zapewni pełen komfort użytkowania dla każdego domownika.

Zdecydowaną zaletą projektów domów w stylu nowoczesnej willi jest rozszerzona, przestronna i jasna strefa dzienna, stanowiąca idealne miejsce relaksu dla wszystkich domowników. Na rynku znajdziemy również projekty domów z piwnicą, która mieści obszerną cześć gospodarczą domu oraz strefę rekreacyjną, zaaranżowaną w zależności od indywidualnych priorytetów. Styl wykończenia elewacji projektów domów o charakterze willi można swobodnie zmienić za pomocą odpowiednich materiałów, jak np. okładziny elewacyjne, opaski wokół okien czy różnobarwne tynki, podkreślające nowoczesnego ducha. Świetną inspiracją mogą być dopracowane i szczegółowe wizualizacje naszych projektów domów, które zostały wykonane zarówno w tradycyjnym, jak i w nowoczesnym stylu.

Marta Michalska

Podobne artykuły

Projekty domów dużych

Projekty domów dużych

Projekty domów dwurodzinnych

Projekty domów dwurodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów kanadyjskich

Projekty domów kanadyjskich

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Dane kontaktowe

Słowackiego 55/1
60-521 Poznań

mail: kontakt@zjawiskowydom.pl
tel: 612-620-812